O nas

Zarząd

Prezes Zarządu

mgr inż. Marek Wiśniewski
+ 22 868 58 58
mwisniewski@valmark.pl

v-ce Prezes Zarządu

mgr inż. Waldemar Wiśniewski
+22 868 58 58
wwisniewski@valmark.pl


Sekretariat

Sekretarka

mgr inż. Monika Korneluk
+22 868 58 58
biuro@valmark.pl


Doradcy techniczno-handlowi

mgr inż. Jacek Bielak
601 378 458
jbielak@valmark.pl
POMPY PRZEMYSŁOWE
Crane, Sihi, Standard,  KSB, Ebara
FALOWNIKI Danfoss

 

mgr inż. Robert Włodyga
609 571 301
robert@valmark.pl
POMPY Grundfos

 

mgr inż. Wiktor Wyrfel
697 530 100
wiktor@valmark.pl
POMPY Wilo, Lowara

inż. Grzegorz Adamczyk
605 125 015
gadamczyk@valmark.pl
POMPY PRZEMYSŁOWE
Przedstawiciel Terenowy

 

inż. Daniel Miazek
605 205 972
dmiazek@valmark.pl
ELEKTROZAWORY Danfoss, Asco
WYMIENNIKI CIEPŁA

mgr inż. Paweł Gedel
601 293 304
pgedel@valmark.pl
PALNIKI I CZĘSCI
Dungs, Danfoss, Riello, 
Weishaupt, Elco 

 

inż. Kamil Legieć
605 135 224
klegiec@valmark.pl
Przedstawiciel Terenowy

inż. Jacek Ziółkowski
609 571 303
jziolkowski@valmark.pl
POMPY I ARMATURA
Alfa Laval, Broen, Reflex

inż. Marek Stasiorczyk
605 205 618
mstasiorczyk@valmark.pl
AUTOMATYKA
Danfoss, Samson, Siemens, Honeywell

 

mgr inż. Adam Cimaszewski
605 120 137
acimaszewski@valmark.pl
ARMATURA Socla Ebro Belimo

Jan Wiśniewski
605 120 955
jwisniewski@valmark.pl
ARMATURA DO PARY WODNEJ
Spirax Sarco, Gestra, Ari, Samson
ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA Goetze

inż. Justyna Buczko
603 098 154
jbuczko@valmark.pl
MANOMETRY Wika
ELEKTROZAWORY Burkert

mgr inż. Zbigniew Lenarczyk
601 090 143
zlenarczyk@valmark.pl
RURY Rehau, KOTŁY Viessmann
WĘZŁY KOMPAKTOWE

mgr inż. Jacek Niegowski
601 981 742
jniegowski@valmark.pl
Przedstawiciel Terenowy

Magazyn i transport

Dariusz Potwardowski
605 563 020
biuro@valmark.pl
Kierowca Zaopatrzeniowiec

Bogdan Turos
biuro@valmark.pl
Magazynier


Valmark Sp. z o.o. to inżynierska firma handlowa.
Rok założenia 1991.
W chwili obecnej (2017) zatrudniamy 20 osób , wśród nich 16 inżynierów.
Już ponad 25 lat dobieramy technicznie i sprzedajemy pompy, armaturę i automatykę do instalacji w których płynie woda, para wodna, olej, mleko , piwo, kwasy, zasady, koncentraty owocowe, ścieki lub inne płyny.
Do naszych Klientów zaliczają się tacy potentaci jak KGHM, Coca Cola, Azoty, Veolia, Tauron, Wodociągi Warszawskie jak i tysiące średnich i małych firm.
W Warszawie przy ul.Jutrzenki 21 posiadamy własny budynek biurowy o powierzchni 500 m2 i magazyny o powierzchni 700 m2.